MASZYNY

THERMOFLOC oferuje w swoim asortymencie 3 typy maszyn wdmuchujących, które zostały zaprojektowane na podstawie gromadzonych przez wiele dziesięcioleci doświadczeń i sprawdziły się w praktycznym zastosowaniu przy aplikacji wdmuchiwanych materiałów. Mechaniczna technika styczników i przekaźników umożliwia nieprzerwaną pracę przy niskim nakładzie prac konserwacyjnych. Osprzęt i części zamienne są stale dostępne.

 

THERMOBLOW 200

to nowoczesna i solidna maszyna wdmuchująca dla celulozowych wdmuchiwanych materiałów izolacyjnych THERMOFLOC i TFPearls Małe kompaktowe rozmiary oraz duża wydajność idealnie będą spisywać się przy zadmuchu w budownictwie jednorodzinnym jak i wielorodzinnym. Niski koszt zakupu.

THERMOBLOW 300-2B

to nowoczesna, solidna i ekonomiczna maszyna wdmuchująca dla celulozowych wdmuchiwanych materiałów izolacyjnych THERMOFLOC i TFPearls. Specjalistyczne zakłady produkcyjne bardzo cenią sobie krótki czas przygotowania urządzenia do pracy, poręczność i wydajność.

THERMOBLOW 500

ta maszyna nadaje się w szczególności dla zakładów, które chcą szybciej, a mimo to taniej wykonywać izolację budowanych przez siebie budynków. Również dla profesjonalistów w dziedzinie izolacji THERMOBLOW 500 jest idealnym partnerem dzięki niezawodnej technice, łatwej obsłudze i niemal bezobsługowej eksploatacji

maszyny4

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

maszyny5

maszyny6

Oferujemy zarówno maszyny nowe jak i używane w dobrym stanie i po przeglądzie, pochodzące z systemu sprzedaży ratalnej z rynku niemieckiego i austriackiego.