Menu zalety Wykonawca
 
THERMOFLOC POLSKA
KMG Krzysztof Maciejewski
Przedstawiciel Generalny w Polsce
Dmosin Drugi 81
95-061 Dmosin

info@thermofloc-polska.com
+48 793 332 827

9 ZALET THERMOFLOCA DLA WYKONAWCÓW

wykonawca1wykonawca2wykonawca3

Krótki czas wykonywania izolacji = niższe koszty robocizny

Dzięki wyraźnie krótszemu czasowi wykonywania izolacji a także zredukowaniu ilości pracowników niezbędnych do wykonania prac możliwe jest znaczne obniżenie kosztów robocizny.

Jedna grubość materiału izolacyjnego

Stosując Thermofloc nie ma konieczności planowania i magazynowania izolacji o różnych grubościach.

Łatwy transport na wszystkie kondygnacje

Ze względu na technikę wdmuchiwania, z parteru mogą zostać bezproblemowo wypełnione wszystkie wyżej położone części budynku. Oszczędza to czas oraz przyspiesza realizację projektu. Maszynowe podawanie Thermofloc możliwe jest nawet do 5. kondygnacji. Jest to niezwykle istotne, gdyż materiały w takim przypadku nie muszą być w budynku transportowane ręcznie.

wykonawca4wykonawca5wykonawca6

Możliwość wykonywania izolacji o dowolnej grubości nawet 40-50cm ocieplenia

Thermofloc pozwala na wykonanie izolacji o dowolnej grubości nawet 40-50cm ocieplenia.

Większa dokładność, szczelność i równomierność wykonania

Dzięki precyzji ułożenia warstwy izolacji wymuszonej technologią maszynowego wdmuchu izolacja jest niezwykle szczelna i nie powstają w niej pustki, szczeliny czy też niedokładne łączenia.

Materiał przyjazny w użyciu

W porównaniu do innych materiałów izolacyjnych Thermofloc to przyjazny dla pracowników materiał – nie kłuje, nie swędzi, nie wbija się w odzież, nie drażni gardła.

wykonawca7wykonawca8wykonawca9

Brak odpadów i ścinek

Stosując Thermofloc praktycznie nie powstają żadne odpady czy ścinki ponieważ do obiektu wdmuchiwana jest zawsze taka ilość materiału izolacyjnego, która dokładnie odpowiada warunkom konstrukcyjnym budynku. Nie ma też konieczności utylizacji odpadów.

Łatwość aplikacji w trudnych miejscach

Thermofloc, przy użyciu specjalnie dla tego celu przystosowanych maszyn wdmuchujących Thermoblow, pozwala na bezproblemowe docieplenie tzw. trudnych miejsc np. zaokrąglone przestrzenie, utrudniony dostęp, obecność rur, kabli czy innych instalacji. Materiał izolacyjny jest pompowany pod ciśnieniem do węży, transportowany w nich do pustych przestrzeni budynku i tam zagęszczany w celu wytworzenia jednorodnej i pozbawionej spoin warstwy izolacyjnej.

Zwiększenie własnej konkurencyjności na rynku poprzez stosowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań

Dla odróżnienia się od masowej konkurencji, stając się licencjonowanym wykonawcą technologii Thermofloc, można znacznie polepszyć wizerunek własnej firmy oferującej wysoką jakość usług i stosującą nowoczesne rozwiązania.