Natureplus_logo

ZASTOSOWANIE

BLISKI NATURZE MATERIAŁ IZOLACYJNY

wydajnosc

CORAZ CZĘŚCIEJ INWESTORZY STAWIAJĄ NA WDMUCHIWANY MATERIAŁ IZOLACYJNY THERMOFLOC

Ze względu na znakomite właściwości izolacyjne, coraz więcej inwestorów w całej Europie stawia na wdmuchiwany materiał izolacyjny THERMOFLOC – zarówno w przypadku nowych budynków, jak i renowacji starych obiektów. Ilość wykonywanych obiektów budowlanych wzrasta cały czas i każdego roku na THERMOFLOC decyduje się tysiące nowych inwestorów. Zadowolenie z właściwości izolacyjnych i związaną z tym oszczędnością energii i kosztów zostały jednoznacznie potwierdzone przez analizy rynkowe. Nasz wdmuchiwany materiał izolacyjny jest przez cały czas doskonalony nie tylko pod kątem efektywności, ale również pod względem budowlanych właściwości biologicznych i ekologicznych. Nowa generacja produktów THERMOFLOC jest w 100% wolna od soli boru i odpowiada wymaganiom wszystkich aktualnych norm europejskich. Wdmuchiwany materiał izolacyjny THERMOFLOC w połączeniu z flizeliną paroizolacyjną i foliami dachowymi, wraz z odpowiednią techniką klejenia, tworzą ciągły i wydajny system izolacyjny odpowiadający najwyższym wymaganiom jakościowym.

zastosowanie-2

NATUREPLUS® – PIECZĘĆ JAKOŚCI–„SPRAWDZONO“!

CERTYFIKOWANY DO REALIZACJI PRZYSZŁOŚCIOWYCH I ZDROWYCH INWESTYCJI BUDOWLANYCH!

Natureplus_certifikat_2

Celulozowy materiał izolacyjny THERMOFLOC jest w skali europejskiej pierwszym wdmuchiwanym materiałem izolacyjnym, który ma prawo nosić prestiżowy znak jakości natureplus ®. Niezależni eksperci międzynarodowego zrzeszenia natureplus® potwierdzają wspaniałe właściwości ekologiczne, zdrowotne i techniczne wdmuchiwanego materiału izolacyjnego THERMOFLOC. Certyfikowane są wyłącznie trwałe wyroby składające się z co najmniej 85% surowców odnawialnych. Mają one naukowo dowiedziony, pozytywny wpływ na klimat pomieszczeń. W ten sposób można z jednej strony uniknąć emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, a z drugiej zminimalizować zużycie kopalnych nośników energii. Oprócz tego, ściśle przestrzegane wartości graniczne zapewniają to, że THERMOFLOC nie jest przyczyną jakichkolwiek zachorowań lub złego samopoczucia. Znakomita użyteczność i trwałość tego materiału izolacyjnego potwierdzona została również pieczęcią jakości.

zastosowanie-3

WYNIK BADAŃ „ BARDZO DOBRY“

W ODNIESIENIU DO PRODUKCJI I ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

europejska-aprobata-techniczna-2

Materiał izolacyjny THERMOFLOC produkowany jest z czystego i wysortowanego papieru gazetowego z dodatkiem surowców mineralnych w celu zakonserwowania i zapewnienia ochrony przeciwpożarowej. Papier zostaje najpierw zgrubnie postrzępiony, a następnie zmielony w młynie na drobne włókna celulozy. Gotowy produkt pakowany jest do worków polietylenowych i paletyzowany. Certyfikowany wewnętrzny i zewnętrzny system kontroli jakości gwarantuje, że produkt odpowiada najwyższym europejskim wymaganiom jakościowym. Jest to udokumentowane w Europejskim Dopuszczeniu Technicznym ETA-05/0186.

zastosowanie-4